Kazıcı Yükleyici ehliyet fiyatları

Kazıcı yükleyici kepçe ehliyeti kurs ücreti ( kursumuzu arayınız ) TL

Kazıcı yükleyici kepçe Ehliyet fiyatlarına KDV dahildir.

Not: Yukardaki ücretler Kazıcı yükleyici kepçe operatölük kursu masrafları olup bu ücretlere ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..
Kazıcı yükleyici kepçe İş makinası G sınıfı sürücü olur sağlık raporu 40 TL olup ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır…..

Hazırlanacak evraklar (diploma norter tastiği,fotoğraf savcılık vs.) için yapılacak olan masraflar Kazıcı yükleyici kepçe türü işmakinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 25-30 TL civarındadır.

Sınavlar ve daha sonrasında kursumuz tarafından hariçten herhangi bir ücret talep edilmiyecektir

Kazıcı yükleyici kepçei işmakinesi sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde Kazıcı yükleyici kepçe operatörlük belgeleri 1 hafta içinde düzenlenip teslim edilir.Kazıcı yükleyici kepçe Sertifika ücreti adı altında herhangi bir ücret alınmaz…

Kazıcı yükleyici kepçe türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette (varolan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harç masrafı 420,82 TLmaliyeye yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir.G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı olarak 67  TL ödenir.

Kazıcı yükleyici kepçe Operatör belgesi almak isteyen bir işmakinası operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim Kazıcı yükleyici kepçe Operatör belgesiz makina kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Bir Cevap Yazın