Tavan Vinci belgesi kursu fiyatları

Tavan Vinci belgesi kursu fiyatları 2021

Tavan Vinci İş makineleri türüne göre 2021 Tavan Vinci operatörlük belgesi fiyatları;

Bu fiyatların içerisinde İş makinesi Tavan Vinci kursuna ödeyeceğiniz ücretler, G sınıfı ehliyet harcı, ehliyet kart ücreti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti olarak yazılmıştır.

Aslında tavan vinci, yekpare ve tek bir hareket yolundan imal edilmiş raylı sisteme verilen addır.

Bu raylı sistemle bir düzlem içerisinde yük kaldırıp hareket edebilen vinçlere de “tavan vinci” denir. 2, 4 ve 6 hareketli tavan vinçleri mevcuttur.

Tavan Vinci İş makinesi Tavan Vinci kursuna kayıt olmak isteyen Tavan Vinci operatör adayı için her şey dahil belge fiyatları, hangi sınıf iş makinesi ehliyeti almak istediğine göre farklılık göstermektedir. Aşağıdaki tabloda yazan fiyatlar Tavan Vinci operatör belgesi eğitimi için her şey dahil fiyatlardır. Tavan Vinci belgesi Fiyatlarının ayrıntılı dökümü sayfanın alt kısmındadır.

Raylı sistem Tavan Vinci ehliyeti fiyatları kurstan kursa değişiklik gösterebilir. Bazı Tavan Vinci İş makinesi kursları bu fiyatlar üzerinden indirim yapabilmektedir. Yukarıda başından sonuna karşınıza çıkacak olan Tavan Vinci operatör ehliyeti için bütün ücretleri yazdık.

2021 İş makinesi belgesi ücreti
Sağlık Raporu Ücreti70 – 80,00 TL
Kurs Ücreti600 TL
Operatörlük Belgesi Sınav Ücreti110,00 TL

Tavan Vinci Raylı sistem İş makinesi Tavan Vinci operatörlük kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Tavan Vinci İş makinesi Tavan Vinci kursu seçimi kayıt olduktan sonra sorun yaşamamanız ve sınavları başarı ile geçmeniz açısından son derece önemli bir konudur. Aşağıda yazdığımız konulara dikkat edilmesi durumunda sıkıntı yaşamadan Tavan Vinci operatörlük belgenizi alacaksınız.

Raylı sistem İş Makinesi Tavan Vinci operatör kursuna Kayıt esnasında yazlı ve uygulama sınav ücreti için sizden ne kadar ücret istediklerini sorun.( iş makineleri kurslarında sınav ücreti bir tanedir yazılı ve uygulama sınavı için tek ücret alınır ). 2020 İş makineleri kursu Tavan Vinci ehliyeti ve diğer iş makinası ehliyetleri sınav ücreti 110 TL’dir.

İş makineleri operatörlük kursu Tavan Vinci ehliyeti yazılı sınavında 4 kere kalırsanız sizden ne kadar Tavan Vinci belgesi için sınav ücreti talep edeceklerini öğrenin. Çünkü yazılı sınavdan 4 kez kalmanız durumunda dosyanız yanacak olup tekrar kayıt olup teorik eğitimi baştan almak zorundasınız.

2020 Yılı Tavan Vinci ehliyeti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti 110 TL dir.

İş makineleri Tavan Vinci ehliyeti uygulama sınavına ilk girişte ve kaldığınızda ne kadar ücret ödeyeceğinizi sorun.

Normalde ilk defa sınava girişte uygulama yazılı sınav ücreti 110 TL’dir. Tek sınav ücretidir ayrı ayrı sınav ücreti ödenmez çok önemli !!!

Kalmanız durumunda tekrar sınava girebilmek için yine 2021 yılı için geçerli olan 110 TL sınav ücreti ödersiniz.

Tavan Vinci Tavan Vinci İş makinesi başında ne kadar uygulama eğitimi alacağınızı sorun. En önemlisi Tavan Vinci belgesi eğitimi için ayrıca bir ücret talep edilip edilmeyeceğini de sorun.

Örneğin Tavan Vinci iş makinesin de Kendinizi yetersiz hissederseniz Fazladan Tavan Vinci Tavan Vinci kullanma eğitimi dersi alıp alamayacağınızı ve alabiliyorsanız ders saati için ne kadar ödeyecek olduğunuzu sorun.

Tavan Vinci ehliyeti sınavına uygulama eğitimi aldığınız makine ile girip girmediğinizi sorun.

Bir başka önemli konu Tüm sınavlardan başarılı olduktan sonra İş makinesi Kursundan Tavan Vinci sertifikanızı alırken herhangi bir ücret talep edip etmediklerini öğrenin.

Kursumuzda Kurs ücreti ve sınav ücreti resmi fiyatının haricinde her hangi bir şekilde ek ücret talep edilmez.

Tavan Vinci İş makinaları Tavan Vinci Operatörlük belgesi sınav ücreti

2021 yılı için 110 TL olarak belirlenmiştir. Tavan Vinci Operatör Ehliyeti sınav ücretini iş makinası kursuna ödemeniz gerekmektedir. Sürücü Kursu sınavlarında ki gibi bankaya yatırılmamaktadır.

Daha önceden her hangi bir İş makinası operatör belgesi aldıysanız;

Yeni bir iş makinası ehliyeti Örneğin Tavan Vinci belgesi alacak olanlar yazılı sınavdan muaf olup. Yalnızca makine kullanarak sözlü ve uygulama makine kullanma sınavına girerler.

Uygulama Tavan Vinci Tavan Vinci kullanma sınav ücreti

Yazımızda yukarı da açıkladığımız gibi İş makinaları Tavan Vinci sınavı sınav ücreti tek olup yazılı ve uygulama yani direksiyon sınav ücreti 2021 yılı için 110 TL dir.

Detaylı bilgi İçin;
Sabit Telefon: 0212 554 31 31
Gsm: 0505 697 38 04
Whatsapp: 0505 697 38 05
Telefonlardan arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakası Güngören İlçesinde Forklift ehliyeti ve diğer iş makinesi ehliyeti operatör belgeleri Eğitim ve hizmetlerimiz Komşu ilçelerimiz Beylikdüzü, esenyurt, Avcılar, Başakşehir, İkitelli, Hadımköy ve civarıı kapsamaktadır.

Yazar: admin