Kule vinç ehliyeti kursu fiyatları

Kule vinç ehliyeti kursu fiyatları 2019

İş makineleri türüne göre 2019 Kule vinç operatörlük ehliyeti fiyatları. Bu fiyatların içerisinde İş makineleri Kule vinç kursuna ödeyeceğiniz ücretler, G sınıfı ehliyet harcı, kart ücreti ve yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti olarak yazılmıştır.

İş makinesi Kule vinç kursuna kayıt olmak isteyen Kule vinç operatör adayı için her şey dahil ehliyet fiyatları, hangi sınıf iş makinesi ehliyeti almak istediğine göre farklılık göstermektedir. Aşağıdaki tabloda yazan fiyatlar Kule vinç ehliyeti için her şey dahil fiyatlardır. Kule vinç belgesi Fiyatlarının ayrıntılı dökümü sayfanın alt kısmındadır.

2019 Kule vinç ehliyeti ücreti
Sağlık Raporu Ücreti70 – 80,00 TL
Kule vinç Kurs ÜcretiX
Kule vinç Belgesi Sınav Ücreti100,00 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı
Kule vinç ehliyete işletilmez
1023,00 TL
Kart Ücreti165,00 TL
Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli31,00 TL

Kule vinç ehliyeti fiyatları kurstan kursa değişiklik gösterebilir. Bazı İş makinesi kursları bu fiyatlar üzerinden indirim yapabilmektedir. Yukarıda başından sonuna karşınıza çıkacak olan Kule vinç ehliyeti için bütün ücretleri yazdık.

İş makinesi Kule Vinç operatörlük kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Kule vinç İş makinesi kursu seçimi kayıt olduktan sonra sorun yaşamamanız ve sınavları başarı ile geçmeniz açısından son derece önemli bir konudur. Aşağıda yazdığımız konulara dikkat edilmesi durumunda sıkıntı yaşamadan Kule vinç belgenizi alacaksınız.

İş Makinesi Kule vinç operatör kursuna Kayıt esnasında yazlı ve uygulama sınav ücreti için sizden ne kadar istediklerini sorun.( iş makineleri kurslarında sınav ücreti bir tanedir yazılı ve uygulama sınavı için tek ücret alınır ). 2019 İş makineleri kursu Kule vinç ehliyeti ve diğer iş makinası ehliyetleri sınav ücreti 100 TL’dir.

İş makineleri kursu Kule vinç ehliyeti yazılı sınavında 4 kere kalırsanız sizden ne kadar kule vinç sınav ücreti talep edeceklerini öğrenin. Çünkü yazılı sınavdan 4 kez kalmanız durumunda dosyanız yanacak olup tekrar kayıt olup teorik eğitimi baştan almak zorundasınız.

2019 Yılı Kule vinç ehliyeti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti 100 TL dir.

İş makineleri Kule vinç ehliyeti uygulama sınavına ilk girişte ve kaldığınızda ne kadar ücret ödeyeceğinizi sorun.

Normalde ilk defa sınava girişte uygulama yazılı sınav ücreti 100 TL’dir. Tek sınav ücretidir ayrı ayrı sınav ücreti ödenmez.

Kalmanız durumunda tekrar sınava girebilmek için yine 2019 yılı için geçerli olan 100 TL sınav ücreti ödersiniz.

Kule vinç İş makinesi başında ne kadar uygulama eğitimi alacağınızı sorun. En önemlisi Kule vinç belgesi eğitimi için ayrıca bir ücret talep edilip edilmeyeceğini de sorun.

Örneğin Kule vinç iş makinesin de Kendinizi yetersiz hissederseniz Fazladan Kule vinç kullanma eğitimi dersi alıp alamayacağınızı ve alabiliyorsanız ders saati için ne kadar ödeyecek olduğunuzu sorun.

Kule vinç ehliyeti sınavına uygulama eğitimi aldığınız makine ile girip girmediğinizi sorun.

Bir başka önemli konu Tüm sınavlardan başarılı olduktan sonra İş makinesi Kursundan Kule vinç sertifikanızı alırken herhangi bir ücret talep edip etmediklerini öğrenin.

Kursumuzda Kurs ücreti ve sınav ücreti resmi fiyatının haricinde her hangi bir şekilde ek ücret talep edilmez.

G sınıfı Ehliyet kart ücreti

2019 yılı G sınıfı Ehliyet kart ücreti bütün ehliyet sınıflarında aynıdır. 2019 yılı belirlenmiş tutar 165 TL’dir. Yeni ehliyet çıkarırken, Kule vinç ehliyetinizi kaybettiğinizde ya da yenilemek istediğinizde G sınıfı ehliyet kart ücretini yeniden ödersiniz.

İş makinaları Kule vinç Operatörlük belgesi sınav ücreti

2019 yılı için 100 TL olarak belirlenmiştir. Kule vinç Ehliyeti sınav ücretini iş makinası kursuna ödemeniz gerekmektedir. Sürücü Kursu sınavlarında ki gibi bankaya yatırılmamaktadır.

Daha önceden her hangi bir İş makinası operatör belgesi aldıysanız;

Yeni bir iş makinası ehliyeti Örneğin Kule vinç belgesi alacak olanlar yazılı sınavdan muaf olup. Yalnızca makine kullanarak sözlü ve uygulama makine kullanma sınavına girerler.

Uygulama Kule vinç kullanma sınav ücreti

Yazımızda yukarı da açıkladığımız gibi İş makinaları Kule vinç sınavı sınav ücreti tek olup yazılı ve uygulama yani direksiyon sınav ücreti 2019 yılı için 100 TL dir.

Manitou Telehandler ehliyeti kursu fiyatları

Yazar: admin