Mobil vinç ehliyeti fiyatları

Mobil vinç kamyon üstü kamyonlu vinç türüne göre 2019 Mobil vinç operatörlük ehliyeti fiyatları. Bu fiyatların içerisinde İş makineleri Mobil vinç kursuna ödeyeceğiniz ücretler, G sınıfı ehliyet harcı, kart ücreti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti olarak açıklanmıştır.

Mobil vinçler çalışma güvenliği bakımından personel için riskli olan bölgelerde güvenli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlayan, daha çok kamyon üstünde ve mobilize olarak yer alan ancak iş makinesi olarak da bulunabilen araçlardır.

2020 yılı Kamyon üstü hiyap vinç ehliyeti Aşağıdaki tabloda yazan fiyatlar Mobil vinç ehliyeti için her şey dahil fiyatlardır. Mobil vinç belgesi Fiyatlarının ayrıntılı dökümü sayfanın alt kısmındadır.

2020 yılı mobil vinç, kamyon üstü hiyap vinç ehliyeti fiyatları; 2020 yılı mobil vinç ehliyeti ücreti, kamyon üstü hiyap vinç ehliyeti fiyatları kurs ücreti yaklaşık olarak 750 ile 800 lira arasında olacaktır. Diğer yapılacak masraflar aşağıdaki tablodaki gibidir.

Mobil Vinç ehliyeti ücreti 2020
Sağlık Raporu Ücreti70 – 80,00 TL
Mobil Vinç Kurs ÜcretiKursumuzu
Arayabilirsiniz
Mobil vinç Belgesi Sınav Ücreti110,00 TL
G Ehliyet Harcı1495,74 TL
Ehliyet Kart Ücreti203,5 TL
Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli38,00 TL

Mobil vinç ehliyeti fiyatları İş makinaları kursları arasında değişiklik gösterebilir. Bazı Mobil vinç İş makinesi kursları bu fiyatlar üzerinden indirim yapabilmektedir.

Yukarıda başından sonuna karşınıza çıkacak olan kamyon üstü Mobil vinç ehliyeti için bütün ücretleri yazdık.

Mobil vinç operatörlük kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

Mobil vinç İş makinesi Mobil vinç kursu seçimi kayıt olduktan sonra sorun yaşamamanız ve sınavları başarı ile geçmeniz açısından son derece önemli bir konudur. Aşağıda yazdığımız konulara dikkat edilmesi durumunda hiçbir sıkıntı yaşamadan Mobil vinç operatör sertifikası belgenizi alacaksınız.

İş Makinası Mobil vinç operatör kursuna Kayıt esnasında yazlı ve uygulama sınav ücreti için sizden ne kadar istediklerini sorun.

( iş makineleri Mobil vinç kurslarında sınav ücreti bir tanedir yazılı ve uygulama sınavı için tek ücret alınır )

 Mobil vinç ehliyeti sınav ücreti; 2019 İş makineleri kursu Mobil vinç ehliyeti ve diğer iş makinası ehliyetleri sınav ücreti 100 TL’dir.

İş makineleri kursu Mobil vinç ehliyeti yazılı sınavında 4 kere kalındığında sizden ne kadar Mobil vinç ehliyeti sınav ücreti talep edeceklerini öğrenin.

Çünkü yazılı sınavdan 4 kez kalmanız durumunda dosyanız yanacak olup tekrar kayıt olup teorik eğitimi baştan almak zorundasınız.

2019 Yılı Mobil vinç ehliyeti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti 100 TL dir.

Mobil vinç ehliyeti uygulama sınavına ilk girişte ve kaldığınızda ne kadar ücret ödeyeceğinizi sorun.

Normalde ilk defa sınava girişte uygulama yazılı sınav ücreti 100 TL’dir. Tek sınav ücretidir ayrı ayrı sınav ücreti ödenmez.

Yazılı veya uygulama sınavlarından Kalmanız durumunda tekrar sınava girebilmek için yine 2019 yılı için geçerli olan 100 TL sınav ücreti ödersiniz.

Mobil vinç İş makinesi başında ne kadar uygulama eğitimi alacağınızı öğrenin. En önemlisi Mobil vinç belgesi eğitimi için ayrıca bir ücret talep edilip edilmeyeceğini de öğrenin.

Örneğin Mobil vinç iş makinesin de eğitimlerde Kendinizi yetersiz bulursanız Fazladan Mobil vinç kullanma eğitimi dersi alıp alamayacağınızı ve alabiliyorsanız ders saati için ne kadar ödeyecek olduğunuzu öğrenin.

Mobil vinç ehliyeti sınavına uygulama eğitimi aldığınız makine ile girip girmediğinizi sorun.

Bir diğer önemli konu Tüm sınavlardan başarılı olduktan sonra İş makinesi Kursundan Mobil vinç sertifikanızı alırken herhangi bir ücret talep edip etmediklerini öğrenin.

Kursumuzda Mobil Vinç Kurs ücreti ve sınav ücreti resmi fiyatının haricinde her hangi bir şekilde ek ücret talep edilmez.

Mobil Vinç ehliyeti harcı; 2020 yılında Mobil vinç operatör belgesini ehliyete işletmek için G sınıfı mobil vinç ehliyet harcı ücreti 1495,74 lira Ehliyet kart bedeli 203 Lira ve polis vakfı bağı ücreti 38 lira olarak ödenecektir.

G sınıfı Ehliyet kart ücreti; 2019 yılı G sınıfı Ehliyet kart ücreti bütün ehliyet sınıflarında aynıdır. 2019 yılı belirlenmiş tutar 165 TL’dir. Yeni ehliyet çıkarırken, Mobil vinç ehliyetinizi kaybettiğinizde ya da yenilemek istediğinizde G sınıfı ehliyet kart ücretini yeniden ödersiniz.

Mobil vinç G sınıfı ehliyet harç ücreti; 2019 yılı Mobil vinç G sınıfı ehliyet harcı: 1023 TL olup her sene sonunda bir sonraki yılın ehliyet hacları ve diğer ödemeleri belirlenip açıklanır.

Mobil vinç ehliyeti hangi sınıf; Mobil vinç operatör belgesi Ehliyet işletildiğinde ehliyet sınıfı G sınıfı olacaktır.

2020 yılına ait ehliyet harçları da 2019 yılı Aralık ayında açıklanacaktır. Mobil vinç ehliyeti 2020 G sınıfı ehliyet harcı belli olduğunda bu sayfada yayınlayacağız.

Mobil vinç İş makinaları Mobil vinç Operatörlük belgesi sınav ücreti; 2019 yılı için 100 TL sınav ücreti olarak belirlenmiştir. 2020 yılında sınav ücretleri bir miktar artacaktır.

Mobil vinç Ehliyeti sınav ücretini iş makinesi kursuna ödemeniz gerekmektedir. Sürücü Kursu sınavlarında ki gibi bankaya yatırılmamaktadır.

Daha önceden her hangi bir İş makinesi operatör belgesi aldıysanız;

Yeni bir iş makinası ehliyeti Örneğin Mobil vinç belgesi alacak olanlar yazılı sınavdan muaf olup. Yalnızca makine kullanarak sözlü ve uygulama makine kullanma sınavına girerler. Kurs ücretinde bir fark söz konusu değildir.

Yazar: admin