Kule Vinç Ehliyeti Sınav Tarihleri

Kule vinç ehliyeti sınav tarihi; 22-23 Şubat 2020 olup bu tarihte Kule vinç operatör belgesi sınavına girebilmeniz için son kayıt tarihi 15 Ocak 2020 olup Bu tarihten sonra başvuru yapanlar Şubat dönem açılışına yazılacak ve Mart 2020 de yapılacak kule vinç ehliyeti sınavına girecektir.

Kule vinç ehliyeti operatör belgesi sahibi olmak için üç aşamalı sınava girilmesi gerekiyor. Kule vinç ehliyeti Yazılı, Kule vinç ehliyeti Sözlü ve Kule vinç operatör belgesi Uygulamalı yani makine kullanma sınavları kule vinç ehliyeti sahibi olmak için tüm sınavlardan başarılı olmanız şart.

Kule vinç ehliyeti operatörlük sınavları 2020 yılı içinde her ay düzenli olarak yapılmakta olup her ay kayıt yapılacaktır. Kule vinç ehliyeti sınav tarihleri ve son kayıt tarihi her ay değişmekte olup aşağıdaki 2020 yılı Kule vinç ehliyeti sınav tarihleri belirtilmiştir. 2020 Kule vinç sınav takimi yayınlanmıştır.

Kule vinç ehliyeti son kayıt tarihi; 15 Ocak 2020 tarihi olup Olcay İş makineleri Kursu olarak Kule vinç ehliyeti için son kayıt tarihidir. Diğer İş makinaları Kule vinç kurslarına göre son başvuru tarihi değişiklik gösterebilmektedir.

Diğer Kule vinç İş makineleri operatörlük kurslarının dönem başlangıç tarihi Kule vinç ehliyeti son kayıt tarihi arasında farklılık olabilmektedir.

Örneğin İstanbul Avrupa yakasındaki Kule vinç kursu ile Anadolu yakasında bulunan Kule vinç kursunun son kayıt tarihi farklı tarih olabiliyor.

Kule vinç Ehliyeti İş makinası sınav tarihleri 2020; Tüm İş makinesi sınavları Kule vinç ehliyet sınav tarihleri ile aynı oluyor her ayın son haftası yapılmaktadır. Ocak ayında yapılacak sınavın tarihi 25-26 Ocak 2020 dir.

En erken Kule vinç ehliyeti sınav tarihi 22-23 Şubat 2020 olup 22-23 Şubat 2020 Kule vinç iş makinası sınavına girmek için 15 Ocak 2020 iş makinesi Kule vinç ehliyeti için son kayıt tarihidir.

En yakın Kule vinç ehliyeti sınavı; 22-23 Şubat 2020 tarihi olup Kule vinç operatör belgesi almak için kontenjan dolmadan kayıt başvurusu yapmanız gerekiyor.

Kule vinç Ehliyeti için yeni başvuracak Kule vinç operatör adayları için son kayıt tarihi ve sınav tarihi; 15 Ocak 2020 son kayıt tarihi ve ilk Kule vinç belgesi sınavının yapılacağı tarih 22-23 Şubat 2020. Bir önceki dönemin Kule vinç ehliyeti sınav tarihi 25-26 Ocak 2020 dir.

Kule vinç ehliyeti, Kule vinç belgesi, Kule vinç, operatörlük belgesi, operatör belgesi, sertifikası, yetki belgesi lisansı, Kule vinç eğitimi kurs ücreti ve tüm güncel masrafları eğitim şartları ve kayıt başvuru evrakları ile ilgili İstanbul Avrupa yakası Güngören ilçesinde bulunan ve ayrıca Beylikdüzü, hadımköy, Avcılar, Bahçeşehir, Kayaşehir, Bağcılar, Güneşli, Mahmutbey ilçelerine yakın Olcay İş makineleri Kule vinç Kursumuzu arayıp Kule vinç operatörlük belgesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar: admin