Kule Vinç Ehliyeti

Olcay İş Makineleri Kursu olarak İstanbul Avrupa yakasında bir ilki gerçekleştirip. Ağustos 2016 ta İnşaat sektörünün ihtiyacı olan Kule vinç operatörlerinin belgelendirme ve eğitim hizmetlerini başlatmış bulunmaktayız.

Kursumuza Kule vinç operatör belgesi için başvuran adaylarımız . Öncelikli olarak Teorik eğitime tabi tutulmakta olup daha sonra uygulama alanımızda Kursumuza ait olan Arcomet marka kule vinç ile bire bir kule vinç kullanma eğitimlerine alınmaktadır.

Eğitimlerini Tamamlayan Adayların

Kule vinç Operatörlük belgesi sınav süreci.

Operatörlük belgesi sınavı önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup ve aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek uygulama sınavımız yapılacaktır.
Yazılı sınav başlama saati :09:00 ( Ancak kursta toplanma saatimiz 8 dir )
Uygulama Sınavı başlama saati : 12:00

Operatörlük belgesi yazılı sınavında 25 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 18 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ilk önce 10 adet sorudan oluşan sözlü sınav yapılır başarılı olan aday Kule vinç ehliyeti için Kule vinci kullanarak sınava tabi tutulur.

Sınav ertesi başarılı olan adayların Operatörlük belgeleri düzenlenip Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve Operatörlük belgeleri tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

1478011147241

Kule Vinç Kullanmak İçin Gerekli Belgeler; Kule vinç kullanmak için alınması gereken belge Kule vinç ehliyeti dir. Kule vinç kullanmak için Kule vinç operatörü belgesi alınması kanunen ve yönetmelikler gereği mecburi olup başka vinç belgeleri ile kullanılamaz.

Forklift Kursu İstanbul Güngören ilçesindeyiz.

Yazar: admin