Transpalet kullanıcı eğitimi

Transpalet kullanıcı eğtimi; Elektrikli ve akülü transplaet kullanan personelin Kanun ve yönetmeliklere göre eğitimli olması ve eğitim aldırılması şarttır. Bu bağlamda transpalet kullanacak personel mutlaka eğitim almış ve operatör belgeli olmalı.

Transpalet eğitimlerimiz ve bu eğitimler sonunda yapılacak sınavlar her ay düzenli olarak yapılmaktadır.

Elektrikli transpalet eğitimleri MEB Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından yayınlanan aşağıdaki linkte bulunan müfredat programı çerçevesinde verilmekte olup Transpalet eğitimleri alan operatör adayı kursiyerler MEB tarafından sınava alınır. Başarı olanlara Elektrikli transpalet kullanma yetki belgesi sertifikası verilir.

Forklift operatör belgesi ile elektrikli transpalet kullanılırmı; Hayır kullanılmaz her iki makinesinde müfredat programları farklı olup forklift ehliyeti ile sadece forklift iş makinesi kullanılınır.

Transpalet eğitimi veren kurslar; İstanbul Avrupa Yakası Güngören ilçesinde eğitim ve hizmet veren Kursumuz MEB’ten yetkili ve ruhsatlı olup Elektrikli akülü transpalet eğitimi ve bu eğitimler sonucunda İlçe Milli Eğitim Tarafından Sınav yapmaya yetkilidir.

İstanbul da Akülü Elektrikli transpalet eğitimi veren kursumuzu şimdi hemen arayıp güncel ücret, fiyatlar, eğitim ve sınav tarihleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Olcay İş makineleri transpalet eğitimi ve ehliyeti kursu;
Merkez Mah. Arkın sok. No:18 Kat:1 Güngören/İstanbul
Tel: 0212 554 31 31
Gsm: 0505 697 38 05

Olcay iş Makineleri Kursu Transpalet eğitimi hizmetimizi çevremizde bulunan ilçelere de vermekteyiz Bize yakın olan ilçeler içinde Bağcılar, Başakşehir, Hadımköy, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar bulunmaktadır. Elektrikli transpalet operatör belgesi ihtiyaçlarınızda bizi hemen arayabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Transpalet ehliyeti fiyatları, elektrikli transpalet sertifikası, akülü transpalet belgesi gibi konular için bizi arayın deneyimli personelimiz sorularınızı cevaplasın.

Olcay İş Makineleri Kursu Eğitim Uygulama ve Sınav Alanımız Arnavutköy Çilingir Köyünde olup navigasyon bilgileri aşağıdaki linktedir.
https://goo.gl/maps/ZkfScd2MtRKBniTGA

Yazar: admin