Forklift ehliyet ücreti

10 Kasım 2017 tarihine kadar başvurularınızı yaparsanız Aralık 2017 de yapılacak  forklift sınavı ve diğer iş makineleri operatörlük sertifikası sınavlarına girebilirsiniz…

Forklift ehliyeti kurs ücreti ( Güncel eğitim fiyatlarımız için  kursumuzu arayınız  ) forklift kursu

Her Ay Sınav yapmaktayız Güvenilir ve Sorunsuz Forklift Ehliyeti almak istiyorsanız Doğru tercih Olcay iş Makineleri Kursu…

Forklift Ehliyet fiyatlarına  KDV dahildir.

Yazılı ve Uygulama sınav ücreti : 80 TL dir.

Not: Yukarıdaki ücretler forklift operatörlük kursu masrafları olup bu ücretlere ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..

Forklift İş makinası G sınıfı sürücü olur sağlık raporu aile hekimleri tarafından ücretsiz verilmektedir…..

Hazırlanacak evraklar (diploma noter tastiği ,fotoğraf savcılık vs.) için yapılacak olan masraflar forklift türü iş makinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 30-40 TL civarındadır.

Sınavlar ve daha sonrasında kursumuz tarafından hariçten herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. ( Sınav ücreti sertifika ücreti değerli belge kağıt ücreti masrafı gibi )

Forklift ehliyeti iş makinesi sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde forklift operatörlük sertifikası 2 veya 3  hafta içinde düzenlenir teslim edilir. Forklift Sertifika ücreti adı altında herhangi bir dolaylı ücret alınmaz…

Forklift türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette ( var olan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harç masrafı içinde bulunulan takvim yılı için geçerli olan …. TL anlaşmalı bankalara yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir .G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı olarak içinde bulunulan takvim yılı için geçerli olan bedel ödenir.

FORKLİFT EHLİYETİ ONLİNE DENEME SINAVLARI

1- Forklift belgesi deneme sınavı 1

2-Forklift Ehliyeti deneme sınavı 2

2-Forklift Ehliyeti deneme sınavı 3

Forklift sınavı nasıl yapılır videodan izleyebilirsiniz.

forklift-operatorluk-ehliyeti
e+g sınıfı forklift ehliyeti

Forklift Operatör belgesi almak isteyen bir iş makinesi operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.
Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim Operatör belgesiz makine kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Başarılı olan adaylar sınavdan sonra aşağıdaki örnek Kaldırma ve Yükleme forklift sertifikası düzenlenip Teslim edilir..
forklift-belgesi

 

Bir Cevap Yazın