2018 forklift ehliyeti ücreti

       2018 yılı içinde Forklift Ehliyeti almak istiyorsanız kaç para masraf yapmanız  gerekecek, Forklift Ehliyeti için Doğru tercih  Olcay Forklift Ehliyeti Kursu olsun. Forklift ehliyeti ücreti 2018 G sınıfı ehliyet harcı ve toplam masraflar aşağıdaki tabloda açıklanmıştır

2020 yılı forklift ehliyeti ücretleri belli oldu

Forklift ehliyeti ücreti; 2020 yılında forklift ehliyeti operatör belgesi kurs ücreti 750 Lira olmuştur. Ayrıca 110 TL sınav ücreti bulunmaktadır. 2020 yılı içinde forklift ehliyeti alacak operatör adayı kursa ne kadar, kaç para ücret ödeyeceği belli oldu Toplam Forklift kursu ücreti ve sınav ücreti ile birlikte 860 Lira dır.

Forklift ehliyeti fiyatları 2018

KURS ÜCRETİ HARİCİNDE BAŞKA BİR ÜCRET TALEP EDİLMEZ.

İŞ MAKİNESİ KULLANMA EĞİTİMLERİ İÇİN HARİÇTEN PARA TALEP EDİLMEZ.

2018 forklift ehliyeti ücreti
Forklift Ehliyeti için Sağlık Raporu Ücreti 50 – 70,00 TL
Forklift Ehliyeti Kurs Ücreti X
Forklift Ehliyeti Operatörlük Belgesi Sınav Ücreti 80,00 TL
Forklift G Sınıfı Ehliyet Harcı 827,00 TL
Forklift Ehliyeti Kart Ücreti 134,00 TL
Forklift Ehliyeti için Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 25,00 TL
 

Forklift ehliyeti almak için;
      2018 yılında Forklift Belgesi  sertifikası almak için gerekli başvuru evraklarını hazırlamalısınız.

      İstanbul Avrupa yakasında Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Forklift Kursuna başvuru yapıp

       Forklift ehliyeti almak için Olcay Forklift Ehliyeti Kursumuzda teorik ve uygulamalı forklift eğitimi almanız gerekiyor.
       Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacağı önce Teorik sınav, Makina başında Sözlü sınav ve Uygulamalı Forklift Sınavına girmeniz gerekiyor. Teorik sınavdan başarılı olan forklift operatörü adayları aynı gün uygulamalı forklift kullanma sınavına girip
       Forklift ehliyeti Sınavlarında başarılı olduktan sonra Milli Eğitim den onaylı Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.
       Forklift belgenizi ehliyete çevirmeniz gerekiyorsa ( Karayolunda kullanılan lastik tekerlekli iş makineleri için mecburidir)
        2018 yılında operatör sertifikası, sürücü sertifikasını ehliyete işletmek için Tercih edeceğiniz her hangi bir Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak. Forklift Operatörlük sertifikanızı Forklift Ehliyeti ne ( G sınıfı sürücü belgesi ) ( Forklift ehliyeti kodu: 105-06 dır ) çevirmek için yapacağınız masraf tutarları ise aşağıdadır.
       2018 yılı Forklift Ehliyeti sertifikasının maliyeti ne kadardır…
Forklift Ehliyeti fiyatları için İstanbul Güngören de bulunan Olcay İş Makineleri Kursu muzu arayıp bilgi alabilirsiniz..

       Forklift belgesi Kurs ücretinin haricindeki masraflar;

       2018 İş Makineleri Operatörlük Sınavı Milli Eğitim tarafından yapıldığı için Yazılı ve Uygulama sınav ücreti tek olup 2018 yılı sınav ücreti 80 TL dir.

      Sağlık Raporunuzu Aile hekiminizden ücretsiz alabilirsiniz yada Özel hastane, klinik veya tek tabip ten 2018 yılı sağlık raporu ücreti her kurum için değişiklik gösterebilir ancak ortalama 50 – 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.
.
       İş Makineleri Forklift Operatörlük Sertifikasını G sınıfı Ehliyete dönüştürmek için 2018 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2018 yılı G Sınıfı Sürücü Belgesi Harcı 827 TL.

       2018 yılı Harçlar kanunu 9 nolu tarifeye istinaden belirlenen 2018 yılı Forklift Ehliyeti Kart Ücreti olarak 134 TL

       2018 yılı Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’na hizmet bedeli Vakıf Payı olarak 22 TL ödemeniz gerekecektir

Foklift ehliyeti, Forklift kursu, İstanbul, Güngören, Esenyurt, Avcılar, Hadımköy, Bağcılar, Arnavutköy, Beylikdüzü

Forklift ehliyeti ücreti ile Kule vinç ehliyeti ücreti aynı mıdır? Hayır aynı değildir. Her iki makine arasında eğitim maliyetleri açısından farklılık olduğu için kule vinç ehliyeti ücreti forklift belgesinden biraz daha pahalıdır.

Forklift belgesi kurs fiyatı ile Beko loder operatör belgesi, kepçe ehliyeti, sertfikası, operatörlük, belgesi, kurs ücretleri ile fark var mıdır; Evet Beko loder kepçe ehliyeti ücreti, Forklift ehliyeti masrafları arasında fark vardır, Beko loder ehliyeti ücreti, Kepçe ehliyeti ücreti forklift operatör sertifikası ücretinden biraz pahalıdır.

Yazar: admin