Sepetli vinç ehliyeti kursu fiyatları

Sepetli vinç ehliyeti kursu fiyatları 2021; Sepetli vinç personel yükseltici platform ehliyeti kurs ücreti 900 TL olup 2021 Yılı operatör ehliyeti sınav ücreti 110 TL olarak belirlenmiş olup ve yıl boyu uygulanacaktır. Sepetli vinç ehliyeti almak isteyen bir operatör 2021 yılında kurs ve sınav ücreti olarak toplam 1010 lira masraf yapacaktır.

Sepetli vinç platform İş makineleri türüne göre 2021 Sepetli vinç operatörlük platform ehliyeti fiyatları. Bu fiyatların içerisinde İş makineleri Sepetli vinç kursuna ödeyeceğiniz ücretler, G sınıfı ehliyet harcı, kart ücreti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti olarak yazılmıştır.

Personel yükseltici platform eğitimi;

Sepetli platform vinçler çalışma güvenliği bakımından personel için riskli olan bölgelerde güvenli ve rahat bir şekilde çalışılmasını sağlayan, daha çok araç üstünde yer alan ancak personel yükseltici iş makinesi olarak da bulunabilen araçlardır.

Sepetli vinç teleskopik platform İş makinesi, Sepetli vinç kursuna kayıt olmak isteyen Sepetli vinç kullanacak operatör adayı için her şey dahil ehliyet fiyatları, hangi tür iş makinesi belgesi almak istediğine göre farklılık göstermektedir.

 Aşağıdaki tabloda yazan fiyatlar Sepetli vinç ehliyeti için her şey dahil fiyatlardır. Sepetli vinç belgesi Fiyatlarının ayrıntılı dökümü sayfanın alt kısmındadır.

2021 Sepetli Vinç ehliyeti ücreti
Sağlık Raporu Ücreti70 – 80,00 TL
Sepetli Vinç Kurs Ücreti900 TL
Sepetli vinç Belgesi Sınav Ücreti110,00 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı 20211254,20 TL
Kart Ücreti200,00 TL
Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli37,00 TL

Sepetli vinç ehliyet fiyatları kurstan kursa değişiklik gösterebilir. Bazı Sepetli vinç İş makinesi kursları bu fiyatlar üzerinden indirim yapabilmektedir.

Yukarıda başından sonuna karşınıza çıkacak olan Sepetli vinç ehliyeti için bütün ücretleri yazdık.

Sepetli vinç operatörlük kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

Sepetli vinç İş makinesi Sepetli vinç kursu seçimi kayıt olduktan sonra sorun yaşamamanız ve sınavları başarı ile geçmeniz açısından son derece önemli bir konudur. Aşağıda yazdığımız konulara dikkat edilmesi durumunda hiçbir sıkıntı yaşamadan Sepetli vinç sertifikası belgenizi alacaksınız.

İş Makinası Sepetli vinç operatör kursuna Kayıt esnasında yazlı ve uygulama sınav ücreti için sizden ne kadar istediklerini sorun.

( iş makineleri kurslarında sınav ücreti bir tanedir yazılı ve uygulama sınavı için tek ücret alınır )

 2021 İş makineleri kursu Sepetli vinç ehliyeti ve diğer iş makinası ehliyetleri sınav ücreti 110 TL’dir.

İş makineleri kursu Sepetli vinç ehliyeti yazılı sınavında 4 kere kalındığında sizden ne kadar Sepetli vinç sınav ücreti talep edeceklerini öğrenin.

Çünkü yazılı sınavdan 4 kez kalmanız durumunda dosyanız yanacak olup tekrar kayıt olup teorik eğitimi baştan almak zorundasınız.

2021 Yılı Sepetli vinç ehliyeti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti 110 TL dir.

Sepetli vinç ehliyeti uygulama sınavına ilk girişte ve kaldığınızda ne kadar ücret ödeyeceğinizi sorun.

Normalde ilk defa sınava girişte uygulama yazılı sınav ücreti 110 TL’dir. Tek sınav ücretidir ayrı ayrı sınav ücreti ödenmez.

Yazılı veya uygulama sınavlarından Kalmanız durumunda tekrar sınava girebilmek için yine 2021 yılı için geçerli olan 110 TL sınav ücreti ödersiniz.

Sepetli platform vinç İş makinesi başında ne kadar uygulama eğitimi alacağınızı öğrenin. En önemlisi Sepetli vinç belgesi eğitimi için ayrıca bir ücret talep edilip edilmeyeceğini de öğrenin.

Örneğin Sepetli vinç iş makinesin de eğitimlerde Kendinizi yetersiz bulursanız Fazladan Sepetli vinç kullanma eğitimi dersi alıp alamayacağınızı ve alabiliyorsanız ders saati için ne kadar ödeyecek olduğunuzu öğrenin.

Teleskopik Sepetli vinç ehliyeti sınavına uygulama eğitimi aldığınız makine ile girip girmediğinizi sorun.

Bir diğer önemli konu Tüm sınavlardan başarılı olduktan sonra İş makinesi Kursundan Sepetli vinç sertifikanızı alırken herhangi bir ücret talep edip etmediklerini öğrenin.

Kursumuzda Sepetli Vinç Kurs ücreti ve sınav ücreti resmi fiyatının haricinde her hangi bir şekilde ek ücret talep edilmez.

G sınıfı Ehliyet kart ücreti

2021 yılı G sınıfı Ehliyet kart ücreti bütün ehliyet sınıflarında aynıdır. 2021 yılı belirlenmiş tutar 200 TL’dir. Yeni ehliyet çıkarırken, Sepetli vinç ehliyetinizi kaybettiğinizde ya da yenilemek istediğinizde G sınıfı ehliyet kart ücretini yeniden ödersiniz.

G sınıfı ehliyet harç ücreti

2021 yılı G sınıfı ehliyet harcı; 1254,2 TL olup her sene sonunda bir sonraki yılın ehliyet hacları ve diğer ödemeleri belirlenip açıklanır. 2022 ehliyet harçları da 2021 yılı Aralık ayında açıklanacak olup. Sepetli vinç ehliyeti 2021 G sınıfı ehliyet harcı belli olduğunda bu sayfada yayınlanacaktır.

Sepetli vinç İş makinaları Sepetli vinç Operatörlük belgesi sınav ücreti

2021 yılı için 110 TL olarak belirlenmiştir. Sepetli vinç Ehliyeti sınav ücretini iş makinası kursuna ödemeniz gerekmektedir. Sürücü Kursu sınavlarında ki gibi bankaya yatırılmamaktadır.

Daha önceden her hangi bir İş makinası operatör belgesi aldıysanız;

Yeni bir iş makinası ehliyeti Örneğin Sepetli vinç belgesi alacak olanlar yazılı sınavdan muaf olup. Yalnızca makine kullanarak sözlü ve uygulama makine kullanma sınavına girerler.

Uygulama Sepetli vinç Sepetli vinç kullanma sınav ücreti

Yazımızda yukarı da açıkladığımız gibi İş makinaları Sepetli vinç sınavı sınav ücreti tek olup yazılı ve uygulama yani direksiyon sınav ücreti 2021 yılı için 110 TL dir.

Detaylı bilgi İçin;
Sabit Telefon: 0212 554 31 31
Gsm: 0505 697 38 04
Whatsapp: 0505 697 38 05
Telefonlardan arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Forklift ehliyeti olan bir operatör sepetli vinç kullanabilirmi;

Hayır kullanamaz forklift belgesi ile sadece forklift türü iş makineleri kullanabilir. Sepetli vinç veya manlift kullanmak için Personel ve Yük yükseltici belgesi alınması zorunludur.

Manlift ehliyeti ile sepetli vinç kullanılabilir mi;

Evet kullanılır her ikisinin sertifikasında da yukarıda yazdığımız gibi Personel ve Yük Yükseltici operatör belgesi yazdığı için bu belge ile manlift, makaslı platform, teleskopik bomlu personel kaldırıcılar kullanılır.

Beko loder kepçe ehliyeti kurs ücreti ile Sepetli vinç ehliyeti fiyatı aynı mıdır;

Hayır değildir ikisi de birbirinden farklı iş makinesi olduğu için ücretleri de birbirinden farklılık gösterebilir.

Kule vinç ehliyeti için İş Makineleri kursuna kayıt yaptırdım Aynı anda sepetli vinç ehliyeti için de başvuru yapabilir miyim;

Hayır aynı anda birden fazla operatörlük belgesi için başvuru yapamazsınız, ilk önce örnek Kule vinç belgesi sınavlarında başarılı olup sertifika almaya hak kazanıp sonrasında diğer iş makinesi sepetli vinç için kayıt olabilirsiniz.

Forklift ehliyeti son kayıt tarihi ile sepetli vinç ehliyeti kayıt tarihleri aynı mıdır;

Evet vermiş olduğumuz tüm iş makineleri sınav tarihleri aynıdır.

Sepetli Vinç platform eğitim ve uygulama sınavı;

Yazar: admin