Forklift ehliyeti için son kayıt tarihi

Forklift ehliyeti için son kayıt tarihi; 15 Aralık 2019 forklift ehliyeti almak için son kayıt tarihidir geç kalmayın belgesiz makine kullanmayın mağdur olmayın kontenjan dolmadan başvurunuzu yapın.

Forklift belgesi alarak vasıfsız değil belgeli eleman forklift operatörü olun ve iş yerlerinde tercih edilin.

Forklift operatör belgesi son başvuru tarihi ve dönem açılışı; 2019 yılının 12. dönem açılışı Aralık ayında yapılacak olup Kasım Forklift ehliyeti ve diğer iş makineleri operatörlük belgeleri için son kayıt tarihi 15 Aralık 2019 olup kontenjan dolmadan mutlaka başvurunuzu Olcay İş Makineleri Kursu na yapın.

2019 Yılında Forklift ve diğer iş makineleri kurslarına katılıp eğitimleri aldıktan sonra iş makineleri sınavı nda başarılı olup sertifika almaya hak kazandıktan sonra aşağıda örneği bulunan Forklift Operatör Sertifikası düzenlenip tarafınıza teslim edilecektir.

Forklift ehliyeti son kayıt tarihi; 2019 yılı son forklift ehliyeti kayıt zamanı 15 Aralık 2019 olup bu tarihe kadar kayıt olan forklift operatör adayları 25 ve 26 Ocak 2020 tarihinde yapılacak forklift sınavına katılım sağlayabilecektir.

2020 forklift ehliyeti son kayıt tarihi Aralık 2019 sonunda belli olacaktır 2020 yılı forklift ehliyeti sınav tarihleri ve son kayıt başvuru tarihleri belli olduğunda yayınlanacaktır.

2019 yılında Forklift Kursu sınavlarında başarılı olup sertifikanızı aldığınız zaman . Sertifika ile taşıt trafiğine kapalı mekan ( depo, antrepo, fabrika içi ve bahçesi, şantiye vb. ) yerlerde belge ile iş makinesini kullanabilirsiniz. Ancak Taşıt trafiğine açık Yollara kullanmanız gerekiyorsa O zaman kanunen Belgeyi ehliyetinize işletmeniz gerekiyor.

Tüm operatör sertifikaları ehliyete işlenir mi ?

Operatörlük belgenizi 2019 yılında Ehliyet işletmek için yapacağınız masrafları linkten öğrenebilirsiniz tıklayınız.. 

Forklift ehliyeti ücreti

Yeni tip G sınıfı ehliyet ve Forklift Ehliyeti nin kodu nedir diye merak ediyorsanız aşağıdaki yeni tip ehliyeti kontrol edebilirsiniz.

Olcay İş Makineleri Kursumuzda Verdiğimiz Operatörlük Belgesi Türleri

Kaldırma – Yükleme – İstifleme ( Forklift belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma – Yükleme ( Mobil Vinç belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma, Taşıma Raylı Sistem Köprülü Vinci ( Tavan Vinci belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma Yükleme ( Personel ve Yük Yükseltici belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma-Yükleme( Kule Vinç belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Ekskavatör belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Kanal Kazıyıcı (Beko Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Yükleyici ( Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi

Standartlara uygun Forklift ehliyeti alacak adaylarımız için hazırladığımız forklift eğitim sahamız 

Forklift kursu, forklift ehliyeti, istanbul, avrupa yakası, güngören, bağcılar, beylikdüzü, arnavutköy, hadımköy, avcılar, esenyurt

Yazar: admin

Bir cevap yazın