Forklift ehliyeti için son kayıt tarihi

Forklift ehliyeti için son kayıt tarihi; 15 Mart 2020 forklift ehliyeti almak için son kayıt tarihidir geç kalmayın 15 Mart dönem açılışına yazılan forklift belgesi adayları 2-3 Mayıs 2020 tarihinde sınava girecektir.

Forklift Belgesi olmadan Forklift türü iş makinesi kullanmayın kullandırıp mağdur olmayın kontenjan dolmadan başvurunuzu yapın.

Forklift belgesi alarak vasıfsız değil operatör belgeli eleman forklift operatörü olun ve iş yerlerinde tercih edilin.

Forklift operatör belgesi son başvuru tarihi ve dönem açılışı; 2020 yılının 3. dönem açılışı Mart ayında yapılacak olup Forklift ehliyeti ve diğer iş makineleri Kule vinç, Mobil vinç, Sepetli vinç ehliyeti, Manlift ehliyeti, elektrikli transpalet ehliyeti operatörlük belgeleri için son kayıt tarihi 15 Mart 2020 olup kontenjan dolmadan mutlaka başvurunuzu Olcay İş Makineleri Kursu na yapın.

2020 Yılında Forklift ve diğer iş makineleri kurslarına katılıp eğitimleri aldıktan sonra iş makineleri sınavı nda başarılı olup sertifika almaya hak kazandıktan sonra aşağıda örneği bulunan Forklift Operatör Sertifikası düzenlenip tarafınıza teslim edilecektir.

Forklift ehliyeti son kayıt tarihi; 2020 yılı son forklift ehliyeti kayıt zamanı 15 Mart 2020 olup bu tarihe kadar kayıt olan forklift operatör adayları 2-3 Mayıs 2020 tarihinde yapılacak forklift sınavına katılım sağlayabilecektir.

2020 forklift ehliyeti son kayıt tarihleri belli oldu 2020 yılında yapılacak forklift ehliyeti sınavlarının tarihleri ve son kayıt başvuru tarihleri belli oldu.

2020 yılında Forklift Kursu sınavlarında başarılı olup sertifikanızı aldığınız zaman. Sertifika ile taşıt trafiğine kapalı mekan ( depo, antrepo, fabrika içi ve bahçesi, şantiye vb. ) yerlerde belge ile iş makinesini kullanabilirsiniz. Ancak Taşıt trafiğine açık Yollara kullanmanız gerekiyorsa O zaman kanunen Belgeyi ehliyetinize G sınıfı ehliyet olarak işletmeniz gerekiyor.

Tüm operatör sertifikaları ehliyete işlenir mi ?

Operatörlük belgenizi 2020 yılında Ehliyet işletmek için yapacağınız masrafları linkten öğrenebilirsiniz tıklayınız.. 

Forklift ehliyeti ücreti

Yeni tip G sınıfı ehliyet ve Forklift Ehliyeti nin kodu nedir diye merak ediyorsanız aşağıdaki yeni tip ehliyeti kontrol edebilirsiniz.

Olcay İş Makineleri Kursumuzda Verdiğimiz Operatörlük Belgesi Türleri

Kaldırma – Yükleme – İstifleme ( Forklift belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma – Yükleme ( Mobil Vinç belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kaldırma, Taşıma Raylı Sistem Köprülü Vinci ( Tavan Vinci belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma Yükleme ( Personel ve Yük Yükseltici belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kaldırma-Yükleme( Kule Vinç belgesi ) Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Ekskavatör belgesi ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Kanal Kazıyıcı (Beko Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi
Kazıma ve Yükleme ( Yükleyici ( Loder belgesi ) ) İş Makinesi Operatörü Eğitimi

Standartlara uygun Forklift ehliyeti alacak adaylarımız için hazırladığımız forklift eğitim sahamız 

Forklift kursu, forklift ehliyeti, istanbul, avrupa yakası, güngören, bağcılar, beylikdüzü, arnavutköy, hadımköy, avcılar, esenyurt

İstanbulda Avrupa yakasında Güngörende, bağcılarda, Beylikdüzünde Esenyurtta, Hadımköyde, Arnavutköyde, Başakşehirde, İkitellide forklift ehliyeti veren kurs ve kurslar

Yazar: admin

Bir cevap yazın