Forklift ehliyeti sınav tarihi

Forklift ehliyeti sınavı her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Forklift ehliyeti sınav tarihi ve başvuru kayıt tarihi her ay değişmekte olup aşağıda tabloda belirtilmiştir.

Forklift belgesi sahibi olabilmek için üç aşamalı sınava girmeniz gerekiyor. Yazılı, Sözlü ve Uygulamalı sınavlarda başarılı olmanız şart.

Forklift ehliyeti yazılı sınavında başarısız olursanız sözlü ve uygulama sınavına katılamazsınız.

Forklift ehliyeti son kayıt tarihi; Mayıs 2021 dönem açılışı için son kayıt tarihi 15 mayıs 2021 olup Kontenjan dolmadan kayıt yaptırın.

Forklift ehliyeti son kayıt tarihi; 15 Mayıs 2021 bizim kursumuz için son kayıt tarihidir. 2021 yılı beşinci forklift belgesi son kayıt tarihi 15 Mayıs 2021 dir. İş makineleri kurslarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Her kursun dönem başlangıç tarihi forklift ehliyeti son kayıt tarihi farklı olabilmektedir. Örneğin Avrupa yakasındaki forklift kursu ile Anadolu yakasında bulunan forklift kursunun son kayıt tarihi farklılık gösterebilir.

Forklift ehliyeti nereden alınır; Forklift ehliyeti operatör belgesi Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden İş yeri açma ve Çalışma Ruhsatı almış Muhtelif Kurslar statüsünde olan İş Makineleri operatör kurslarından alınır. Olcay İş Makineleri Kursu MEB ten Yetkili ve ruhsatı olan bir kurstur.

Forklift Ehliyeti Ücreti; 2021 yılı içinde forklift ehliyeti kurs ücreti 1000 TL olup forklift ehliyeti yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti ise 120 Lira dır.

İş makinası sınav tarihleri 2021; İş makinası sınavları forklift ehliyet sınav tarihleri ile aynı olup her ay tüm iş makinesi sınavları düzenli olarak yapılmakta olup En erken iş makinası sınav tarihi iş makinesi ehliyeti için son kayıt tarihi hakkında bilgi almak için hemen bizimle irtibata geçiniz.

Forklift ehliyeti sınav tarihi

Görüldüğü gibi forklift ehliyeti sınav tarihleri 2021 yılı için aşağıdaki gibidir, Bir aksilik olmadığı sürece belirtilen tarihlerde sınavlar yapılacaktır.

Forklift Ehliyeti yeni başvuracaklar için son kayıt tarihi ve sınav tarihi; Mayıs 2021 son kayıt tarihi ve 2021 yılı Mayıs sınavın yapılacağı tarih hakkında detay bilgi için kursumuzu arayınız.

( Sınavdan 1 saat önce Forklift Ehliyeti sınavının yapılacağı okulda olunması gerekmektedir. Adaylar yanlarında Nüfus cüzdanı veya Ehliyet, Kurşun kalem ve silgi bulundurmalıdır )

Forklift ehliyeti sınavlarında başarılı olmuş bir operatör adayı Bundan böyle mesleğini güvence altına almış olacaktır.

2021 yılı Forklift sınav tarihleri belli oldu

Forklift sınavı ne zaman 2021; 2021 En yakın forklift ehliyeti sınavı 22-23 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak olup bir sonraki yapılacak sınavlar hakkında detay bilgi için kursumuzu arayınız.

Forklift ehliyeti sınav tarihleri; İstanbul Avrupa yakası Güngören İlçesi için aşağıdaki gibidir. Forklift ehliyeti sınav tarihleri Diğer il veya ilçelerde farklılık gösterebilir. Güngören ilçesinde forklift sınav tarihi 22-23 Mayıs 2021 dir. Bir sonraki sınav tarihi 19-20 Haziran 2021 olarak belirlenmiştir.

Forklift ehliyeti kurs ücreti; 2021 yılı forklift ehliyeti kurs ücretleri ve sınav ücreti belli oldu. 2021 yılında Forklift Ehliyeti Ücreti 900 lira forklift belgesi sınav ücreti ise 120 TL olarak belirlendi.

İstanbul Avrupa Yakası Güngören İlçesi 2021 yılı forklift ehliyeti sınav takvimidir.

1) Ocak 2021 forklift ehliyeti sınavı

2) 13-14Şubat 2021 forklift ehliyeti sınavı

3) 22- 23 Mart 2021 forklift belgesi sınavı

4) 17-18 Nisan 2021 forklift belgesi sınavı

5) 22-23 Mayıs 2021forklift ve diğer iş makineleri sınavı

6) 19-20 Haziran 2021 forklift ehliyet sınavı

7) 17-18 Temmuz 2021 forklift sınavı

8) 21-22 Ağustos 2021 forklift belgesi sınavı

9) 18-19 Eylül 2021 forklift operatör sınavı

10) 16-17 Ekim 2021 forklift iş makinası sınavı

11) 20-21 Kasım 2021 iş makineleri forklift ehliyeti sınavı

12) 25-26 Aralık 2021 forklift ehliyeti iş makinesi sınavı

Forklift Ehliyet Sınavı Ne Zaman Yapılır; Forklift ehliyeti sınavı 22-23 mayıs 2021 tarihlerinde yapılacak olup İş makinesi kursları arasında forklift ehliyeti ve diğer iş makineleri Kule vinç ehliyeti, Mobil vinç ehliyeti, Beko loder kepçe ehliyeti, ekskavatör belgesi sınav tarihleri farklılık göstermektedir.

Forklift belgesi sınav tarihleri Diğer ilçeler ile Güngören ilçesi arasında farklılık gösterebilir. Forklift belgesi sınav tarihlerini İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri belirler ve Forklift ehliyeti sınav tarihleri zaman zaman 1 hafta öne veya 1 hafta sonra ya alınabilir.

       Forklift operatörlük belgesi sınav süreci.

Forklift ehliyeti sınavı  Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda teorik sınavı yapılacak olup aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımız Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek sözlü ve uygulama sınavımız yapılacaktır.
Yazılı sınav başlama saati :  10:00 ( Ancak Okulda toplanma saatimiz 9:00 dur  )
Uygulama Sınavı başlama saati  : 12:00
Forklift Operatörlük belgesi yazılı sınavında 25 tane soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 18 net alıp 70 puan alan aday başarılı sayılacaktır.

Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise Forklift ehliyeti alacak olanlar 1,8 Tonluk, 2,5 tonluk ve 3 tonluk otomatik vites dizel forkliftlerimiz ile uygulama sınavına gireceklerdir.

Sınav ertesi başarılı olan adayların Operatör belgeleri düzenlenip ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve İş makinaları Operatörlük belgeleri tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.
Operatörlük belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı belgeler teslim edilir..

Olcay İş Makineleri operatörlük kursu olarak her ay   Forklift ehliyeti, Vinç belgesi, mobil vinç, sepetli vinç,Kazıcı Yükleyici, ekskavatör belgesi  loder yükleyici, Kule vinç ehliyeti, manlift  ve raylı sistem tavan vinci  operatör belgesi sınavlarımız yapılmaktadır.

Forklift Belgesi almak için gerekli olan evraklar

1-Diploma

2-Sağlık raporu

3-Savcılık Temiz kağıdı

4-2 Adet fotoğraf

Forklift Ehliyeti Sınav Soruları 2021; Forklift ehliyeti sınav soruları güncel olarak sınava hazırlık için hazırlanmıştır.

Forklift sınav test çöz; Forklift ehliyet sınavlarına hazırlanırken aşağıdaki online forklift sınav sorularına çalışmanızı tavsiye ederiz. Sınava hazırlık soruları daha önce geçmiş çıkmış forklift sınav soruları çözüp deneme testleri yapı faydası olacaktır.

2021 forklift sınav soruları ve cevapları; 2021 yılında yapılan forklift ehliyeti sınavlarına çıkmış soruları test olarak çözün forklift yazılı test sınavında size faydası olacaktır.

Forklift ehliyet sınav soruları 2021; 2021 yılı içinde forklift ehliyet sınavlarına hazırlık için en iyi yöntem Aşağıda linkleri bulunan daha önceki sınavlarda çıkmış sorulara çalışmak ve test çözmektir

Forklift belgesi deneme sınav Soruları 1

Forklift belgesi deneme sınav Soruları 2

Forklift belgesi deneme  sınav Soruları 3

Forklift belgesi deneme sınav Soruları 4

Forklift deneme sınav Soruları 5

Operatörlük Belgesi Sınav ve Kayıt İşlemleri İçin . Aşağıdaki linki tıklayın

SÜRÜCÜ KURSUMUZ : İletişim – Ulaşım

Forklift eğitimlerinde adaylarımıza daha iyi hizmet vermek için Forklift eğitim sahamızı standartlara uygun hale getirdik

Forklift ehliyeti, forklift belgesi, forklift, sertifikası, yetki belgesi, portif ehliyeti, forlif ehliyeti, operatörlük belgesi, operatör belgesi, forklift kursu, kursları, 2021 yılı en yakın sınav tarihleri ve kayıt için son başvuru tarihi 2021 yılı için bizi arayınız.

Forklift ehliyeti, forklift belgesi, forklift, sertifikası, yetki belgesi, portif ehliyeti, forlif ehliyeti, operatörlük belgesi, operatör belgesi, forklift kursu, kursları, 2021 yılı en yakın sınav tarihleri ve kayıt için son başvuru tarihi Ocak, şubat, mart, nisan, haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık 2021 sınavları için irtibat no : 0505 697 38 05

Kule vinç, kule vinç ehliyeti, kule vinç operatör belgesi, kule vinç yetki belgesi, kule vinç eğitimi, kule vinç operatörlük belgesi, kule vinç sertifikası için en yakın sınav tarihi ve kule vinç kursu son kayıt ve başvuru tarihi 2021 yılı için detaylar için arayabilirsiniz.

Forklift ehliyeti sınav tarihi

Akülü, Elektrikli Transpalet ehliyeti, Trans palet operatör belgesi, Transpalet kullanma belgesi, sertifikası, kullanıcı yetki belgesi, şarjlı transpalet ehliyeti, akülü transpalet ehliyeti, kurs ücreti, kurs ücretleri, masrafı, operatörlük belgesi, operatör belgesi, Transpalet kursu, İstanbul transpalet kursları, 2021 yılı en yakın sınav tarihleri ve kayıt için son başvuru tarihi öğrenin.

Manlift ehliyeti, menlift, manlift belgesi, operatörlük, manlift operatör belgesi, manlift sertifikası, manlift eğitimi, manlift yetki belgesi, manlift lisansı, manlift personel yükseltici platform ehliyeti en yakın sınav tarihine kayıt yaptırmak için manlift kursu son kayıt başvuru tarihi; 2021 yılı için belirlenmiştir. Detay için arayınız

Kazıcı yükleyici, Lastik tekerlekli, Bekoloder ehliyeti, Beko loder operatör belgesi, Operatörlük belgesi, Kepçe ehliyeti, Sertifikası, yetki belgesi, beko loder, Jcb ehliyeti, Lastikli kepçe belgesi, Beko loder kursu en yakın tarihte yapılacak sınav için en son başvuru kayıt tarihi; 2021 yılı kayıtları için bilgi alabilirsiniz

Teleskopik bomlu forklift, teleskopik bomlu yükleyici, manitou, manitu, telehandler, operatör belgesi, manitou ehliyeti, manitou belgesi, telehandler ehliyeti, telehandler operatör belgesi, manitou ehliyet kursu en yakın sınavlarına girmek için manitou ehliyeti sona kayıt ve başvurularının son tarihi; … / 2021

2018 forklift sınavı tarihleri, forklift ehliyeti sınavı, forklift sınavı ne zaman
Forklift ehliyeti sınav tarihi

17 Aralık 2017 Forklift sınavımızı yaptık

Forklift ehliyeti son kayıt tarihi ve Forklift ehliyeti sınav tarihleri İlçeler arasında da farklılık gösterebiliyor. Örneğin Güngören ilçesindeki İş makinası kursunun Dönem başlangıç tarihi ile yine Avrupa yakasında bulunan Avcılar, Arnavutköy, Beylikdüzü, Bağcılar, Güneşli, Hadımköy, Başakşehir, Şişli, Okmeydanında bulunan Kurslar arasında kayıt tarihleri gibi forklift ehliyeti sınav tarihleri de farklı olabilmektedir. Ancak Forklift ehliyeti almak için alınacak forklift eğitimi alma süresi aynıdır.

G sınıfı ehliyet sınavı ne zaman 2021; En yakın G sınıfı ehliyet sınav tarihi 2021 içinde düzenli olarak her ay yapılmakta olup bir sonraki sınav tarihi 2021 yılı detaylar için araınız.

G sınıfı ehliyet sınavı ne zaman 2021 yılı sınav takvimi yukarıda açıklandığı gibi forklift ehliyeti sınav tarihleri ile aynıdır. G sınıfı ehliyet sınavı ayrıca yapılmaz G sınıfı ehliyet almak için öncelikle operatörlük sertifikası alınması gerekir sonra her hangi bir sınıf ehliyetiniz var ise Sürücü belgesine G sınıfı ehliyet olarak Lastik tekerlekli iş makinelerinin operatör belgesini işletebilirsiniz.

Olcay İş Makineleri Kursu İstanbul Avrupa Yakası Güngören ilçesinde Forklift ehliyeti için Bireysel veya Kurumsal başvurular için için Adres ve telefon bilgilerimiz aşağıdadır.

Adres: Merkez Mah. Arkın Sok. No:18 Kat:1 Güngören/İstanbul
Tel: 0212 554 31 31
Gsm: 0505 697 38 04
Whatsapp: 0505 697 38 05

Yazar: admin