Vinç belgesi kurs fiyatları

kule vinç ehliyeti, kule vinç belgesi, kule vinç kursu, ücreti, ücretleri, masrafları, fiyatları

Kule vinç ehliyeti kursu fiyatları 2021 yılında 1500 Kurs ücreti ve 110 Lira sınav ücreti olarak belirlenmiştir. Kule vinç mobil vinç sepetli platform vinç tavan vinci manlift operatör belgesi ücreti masrafları değişiklik gösterebilir detaylı bilgi için İstanbul Avrupa yakası Güngören de bulunan kursumuzu arayabilirsiniz

KULE VİNÇ EĞİTİM VE KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR…

Vinç ehliyeti kurs ücreti ( kursumuzu arayınız )TL

Kule Vinç Ehliyeti, Mobil vinç ehliyeti, sepetli vinç ehliyeti fiyatlarına KDV dahildir.

Vinç Ehliyeti Kurs ücreti 2021
Vinç Ehliyeti Başvuru evrakları masrafı
Vinç Ehliyeti Sınav ücreti ( yazılı uygulama tek ücret)
Vinç Sertifikasını G ehliyete çevirme masrafı

Kule vinç operatörü belgesi fiyatları; Kule vinç belgesi fiyatları 2021 Diğer vinç operatör belgesi fiyatlarından farklıdır. Ayrıntılı bilgi için Kule vinç Kursu Olcay İş makineleri Kursunu arayıp bilgi alabilirsiniz.

2021 Vinç ehliyeti ücreti
Sağlık Raporu Ücreti 70 – 80,00 TL
Kurs Ücreti Bilgi İçin Kursumuzu Arayın X
Sınav Ücreti 110,00 TL
G Sınıfı Ehliyet Harcı 1254,2 TL
Ehliyet Kart Ücreti 200,00 TL
Polis Vakfına bağış Hizmet bedeli 37,00 TL

İŞ MAKİNELERİ KURS ÜCRETİ HARİCİNDE BAŞKA BİR ÜCRET ALINMAZ.

İŞ MAKİNELERİ KULLANMA EĞİTİMLERİ İÇİN HARİÇTEN PARA TALEP EDİLMEZ.

Not: Yukardaki ücretler Vinç operatörlük kursu masrafları olup bu ücretlere ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..

Vinç İş makinası G sınıfı sürücü olur sağlık raporu 70-80 TL dir. Aile hekimleri ücretsiz vermektedir

Hazırlanacak evraklar (diploma norter tastiği,fotoğraf savcılık vs.) için yapılacak olan masraflar Vinç türü işmakinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 25-30 TL civarındadır.

Sınavlar ve daha sonrasında kursumuz tarafından hariçten herhangi bir ücret talep edilmiyecektir

Vinçi işmakinesi sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde Vinç operatörlük belgeleri 1 hafta içinde düzenlenip teslim edilir.Vinç Sertifika ücreti adı altında herhangi bir ücret alınmaz…

Vinç türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette (varolan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harcı masrafı …….. TL maliyeye yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir.G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı olarak ….. TL ödenir. Ehliyet harcı masrafı ücretleri hakkında detaylı bilgi

G sınıfı ehliyet yazılacak iş makineleri ehliyet kodları nelerdir diye merak ediyorsanız aşağıdaki linki tıklayıp öğrenebilirsiniz.

G sınıfı iş makineleri ehliyet kodları

Vinç Operatör belgesi almak isteyen bir işmakinası operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim Vinç Operatör belgesiz makina kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Kule Vinç belgesi sertifikası nedir; Kule Vinç Belgesi : İş Makinesi Kursuna devam edip Kule Vinç Eğitimi ve Sınavlarını aldıktan sonra İlçe Milli Eğitim tarafından onaylanıp İş Makinesi Kursu tarafından size teslim edilen Kurs bitirme sertifikası belgesidir.

Örnek Kule Vinç operatör belgesi

kule vinç belgesi, kule vinç ehliyeti, kule vinç kursu, kule vinç lisansı, sertifikası

Kule Vinç Ehliyeti  G sınıfı ehliyet nedir; Kule Vinç türündeki iş makineleri ve benzeri sabit iş makineleri operatörlük belgesi G sınıfı olarak işletmenize gerek yoktur. G sınıfı ehliyet Lastik tekerlekli ve Kara yolunda kullanılan iş makineleri için geçerlidir.

KULE VİNÇ OPERATÖR BELGESİNİ EHLİYETE İŞLETMENİZE GEREK YOKTUR

Kule Vinç ehliyeti nereden alınır ? İş Makineleri kursundan mı almak gerekir ?

Olcay İş Makineleri Kursu gibi Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden Yetkili Ruhsatlı Özel İş Makineleri Kurslarından alınır. Ruhsatı olmayan başla yerlerden alınmaz Örnek: Sürücü Kursları bu konuda yetkili değillerdir.

+ Kule Vinç ehliyeti alma ve sınav süreci ? Kule Vinç Belgesi Nasıl Alınır ? Kule Vinç Ehliyeti Nasıl alınır ?

Kule Vinç Operatörlük Belgesi almak için ilk önce Olcay İş Makineleri Kursu gibi Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğün’den Yetkili Ruhsatlı Özel İş Makineleri Kursuna kaydolmak gerekir. Operatörlük Belgesi tek bir sınıf belge değildir. Sürücü belgelerinde olduğu gibi her iş makinesinin belgesi ayrıdır. Operatörü olacağınız tercih edeceğiniz iş makinasına göre uygun operatörlük belgesini almanız gerekmektedir.

İş makinesi kursumuza başvuru yaptıktan sonra Önce kurs bünyesinde teorik eğitim daha sonra uygulama alanımızda makine teorik ve Bire bir Kule Vinç kullanarak müfredatta belirtilen şartlarda uygulama eğitimi alacaksınız. Bu eğitimler tamamlandıktan sonra Kule Vinç Sınav süreci başlayacaktır.

                Kule Vinç belgesi sınavı önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup ve aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek uygulama sınavımız yapılacaktır.

 

Yazılı sınav başlama saati :10:00 ( Ancak kursta toplanma saatimiz 9 dir )

Uygulama Sınavı başlama saati : 12:00

                  Kaldırma Yükleme Kule Vinç Operatörlük belgesi yazılı sınavında 20 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 18 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

                 Kule Vinç  Operatörlük belgeleri uygulama sınavında Kule Vinç ehliyeti alacak olanlar Kursumuza 4 tonluk Tonluk Kule Vinç  ile uygulama sınavına gireceklerdir.

Sınav ertesi başarılı olan adayların Operatörlük belgeleri düzenlenip Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve Kule Vinç Operatörlük sertifikaları tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

Operatörlük belgesi kazananlara aşağıda örnekleri bulunan Milli Eğitimden Onaylı belgeler teslim edilir..

Kule Vinç operatörlük belgesi İle Hangi Makineler Kullanılabilir….

Kule Vinç Operatör belgesi sadece kule vinçler kullanılır

Mobil Vinç Ehliyeti

 Olcay iş makineleri kursu Mobil vinç operatörlük belgesi ve mobil vinç ehliyeti vermeye yetkili iş makineleri kursudur.

Mobil Vinç belgesi Operatörü Belgesi:

Mobil Vinç ehliyeti – Mobil Vinç belgesi operatörü belgesi hakkında sayfamızda detaylı bilgileri bulabilirsiniz!

Yeni tip Mobil Vinç belgesi Ehliyeti hakkında aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz

mobil vinç ehliyeti, mobil vinç belgesi, hiyap ehliyeti, kamyon üstü vinç, ücretleri, ücreti

Mobil Vinç Ehliyeti İçin Yapılacak Masraflar

Mobil Vinç ehliyeti hakkında daha detaylı bilgi için Mobil vinç ehliyeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Personel ve Yük Yükseltici operatörlük belgesi İle Hangi Makineler Kullanılabilir….

Sepetli Vinç , Teleskopik Platformlar, Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ile Tüm personel ve yük yükseltici amaçla kullanılan yükseltici türü elektrikli veya dizel,benzinli veya Lpg yakıt motorlu iş makineleri.. Aşağıda bulunan resmi inceleyebilirsiniz.

sepetli vinç, personel yük kaldırıcı, manlift ehliyeti, manlift eğitimi, manlift belgesi

Sepetli Vinç Ehliyeti için Yapılacak Masraflar;

Diğer vinç operatörlük belgeleri ile yapılacak masraflar ile hemen hemen aynıdır.

İstanbul Avrupa yakası Güngören, Bağcılar, Bayrampaşa, Başakşehir, İkitelli, Avcılar, Arnavutköy, EsenyurtBeylikdüzüHadımköy, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca bölgeleri Personel ve Yük Yükseltici  Sepetli Vinç Ehliyeti manlift Kursu

operatör, operatörü, operatörlük, iş makinesi ehliyetiavrupa yakası, anadolu yakası, kulevinç kursu, KULE VİNÇ EHLİYETİ

 

Mobil vinç ehliyeti hangi sınıf; Mobil vinç ehliyeti sınıfı Mobil vinç iş makinesi olduğu için 2918 sayılı Trafik Kanununa göre İş makinesi kullanacakların alması gereken sürücü belgesi sınıfı G sınıfı ehliyet olduğundan Mobil vinç ehliyeti hangi sınıf sorusunun cevabı G sınıfı sürücü belgesidir.

Mobil vinç ehliyeti ne kadar sürede alınır; Mobil vinç ehliyeti tüm iş makineleri ehliyetlerin de olduğu gibi yaklaşık 50 gün kadar sürede alınır. Mobil vinç kursu kayıt anından itibaren dönem başlangıç tarihine bağlı olarak 45 ile 50 gün arasında sınava girilir Sınavlarda başarılı olduktan sonra 1 hafta içinde mobil vinç belgesi sertifikası teslim edilir.

Meb vinç operatörü belgesi; Vinç operatörü belgesi 4 çeşit olup Kule vinç ehliyeti, Mobil vinç ehliyeti, Sepetli vinç ehliyeti ve Tavan vinci operatör belgesidir. Bu belgelerin eğitimleri Özel iş makineleri kursları tarafından verilir ve sınavları Milli Eğitim Bakanlığınca yapılır.

Manitou ehliyeti kursu fiyatları

Elektrikli Transpalet ehliyeti

Forklift Ehliyeti Ücreti

Kule vinç ehliyeti kursu fiyatları

Manlift Ehliyeti Ücreti

Tavan Vinci belgesi kursu fiyatları

Kazıcı Yükleyici ehliyet fiyatları

Vinç belgesi kurs fiyatları

Sepetli vinç ehliyeti kursu fiyatları

Mobil vinç ehliyeti aldım Kule vinç ehliyeti yerine geçer mi Kule vinç kullanabilir miyim; Hayır kullanamazsınız her iki makinenin de belgeleri ayrıdır. Kule vinç Kullanmak için Kule vinç operatörlük ehliyeti almanız gerekir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın