Kazıcı yükleyici ehliyeti hangi araçları kullanır


Kazıcı Yükleyici Kepçe ehliyeti Bekoloder ehliyeti iş makinesi kullanmak için alınması gereken belge olup kazıcı yükleyici ehliyeti sadece bekoloder iş makinesini kullanabilir. Örneğin Beko loder ehliyeti ile ekskavatör kullanılamaz.

Bekoloder ehliyet kodu nedir; Bekoloder ehliyeti kodu 105.02 dir

G sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır; G sınıfı ehliyet Tüm iş makinelerinin Sürücü belgesi sınıfı olup G sınıfı ehliyet ile sadece iş makinaları kullanılabilir. Ancak sürücü belgesi arka yüzünde yazan iş makinesi ehliye kodu hangi iş makinasının ehliyet kodu ise sadece o iş makinesi kullanılabilir.

Beko loder kepçe ehliyeti ile Loder yükleyici iş makinası kullanılır mı; Hayır kullanılamaz Loder yükleyici ayrı bir iş makinasıdır Beko loder ayrı makinadır ve belgeleri de ayrı ayrıdır.

Beko loder ehliyeti, kepçe ehliyeti, kazıcı yükleyici bekoloder, sertifikası, operatörlük belgesi, operatör ehliyeti hakkında tüm öğrenmek istediğiniz soruların cevaplarını Olcay iş makineleri kursu İstanbul Güngören 0505 697 38 05 nolu telefonlardan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Yazar: admin