Kepçe operatörü ehliyeti nereden alınır

Kepçe operatörü ehliyeti nereden alınır; Kepçe operatör ehliyeti Milli Eğitim bakanlığına bağlı iş makinesi kurslarından alınır.

Kepçe ehliyeti alacak operatörlerin merak ettiği konudur. Kepçe ehliyeti Olcay İş makineleri kursu gibi Milli Eğitim Bakanlığına bağlı İş makineleri operatör kurslarından alınır.

Örneğin Sürücü belgesi ehliyeti eğitimi ve sınavlar sonucunda Motorlu Taşıtlar Sürücü Sertifikası veren Sürücü kursları kepçe ehliyeti veremez.

Kepçe operatör ehliyetini yetki belgesi olmayan Kurum, Kuruluş, Dernek veya şahıslar aracılığı ile almaya kalkmayın kanmayın kandırılmayın.

Kepçe Operatör ehliyeti almak istediğinizde İstanbul Avrupa Yakası Güngören ilçesinde eğitim ve hizmet veren Olcay İş makineleri Kursu olarak Kepçe ehliyeti alımında size en iyi hizmeti vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Ayrıca Keçe operatör ehliyeti için Kursumuz Bağcılar, Bayrampaşa, Esenler, Başakşehir, İkitelli, Güneşli, Avcılar, Esenyurt, Hadımköy, Beylikdüzü, Sultangazi, Arnavutköy ilçe ve Mahallelerine yakındır.

Kepçe ehliyeti için bizi hemen arayıp Konusunda uzman eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Arkın Sok: No:18 Kat:1 Güngören/İstanbul
Tel: 0212 554 31 31
Gsm: 0505 697 38 04
Whatssapp: 0505 697 3805

Yazar: admin