Forklift ehliyeti kaç yaşında alınır

Forklift Ehliyeti Kaç Yaşında Alınır
Forklift ehliyeti almak için 18 yaşını bitirmiş olmak gerekmektedir. Forklift operatörü ehliyeti alma yaşı 18 dir ve 18 yaşını doldurup 19 yaşından gün almış olan operatör belgesi adayları Forklift ehliyeti için başvuru yapabilirler.

forklift ehliyeti yaşı, forklift ehliyeti kaç yaşında alınır, forklift belgesi yaş şartı, forklift ehliyeti hangi sınıf, g sınıfı ehliyet yaşı

Forklift Operatör Ehliyeti yaş sınırı nedir?
Forklift ehliyeti yaş sınırı 18 dir. 18 yaşında 19 yaşından gün almamış kişiler forklift operatör ehliyetine başvuramazlar.
Forklift İş makineleri Operatörlük belgesi yaş sınırı nedir?
İş makineleri operatörlük forklift belgesi yaş sınırı 18 olup 19 yaşından gün almayan kursiyer iş makinaları operatörlük forklift belgesi için operatör kursuna kayıt olamaz.
İş makinası operatör belgesi forklift ehliyeti kepçe ehliyeti ekskavatör belgesi kule vinç ehliyeti almak isteyen operatör adayı bulunduğu yıl içinde mutlaka 18 yaşını bitirmiş olması gerekir.

Forklift ehliyeti almak için tek şart yaş şartı değildir. Forklift kursuna kayıt olmak için ayrıca öğrenim şartı, sağlık şartı ve hükümlü olmama şartı da vardır.

Forklift ehliyeti kayıt evrakları ve şartları

İstanbul Avrupa yakası ve ilçeleri Güngören, Beylikdüzü, Hadımköy, Bağcılar, Avcılar, Arnavutköy, Silivri ve civarı Forklift ehliyeti ihtiyaçlarında bize ulaşabilirsiniz.

Forklift Ehliyeti Detaylı bilgi İçin;
Sabit Telefon: 0212 554 31 31
Gsm: 0505 697 38 04
Whatsapp: 0505 697 38 05

Telefonlardan arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Yazar: admin