İş makinesi ehliyeti kaç yaşında alınır

İş makinesi ehliyeti kaç yaşında alınır; İş makinesi ehliyeti sürücü belgesi ehliyetinde olduğu gibi 18 yaşını bitirip 19 yaşından gün alınca alınabilir başvuru yapılabilir.

18 yaşını bitirmemiş bir operatör adayı iş makinesi ehliyeti alamaz 19 yaşını doldurup gün aldığı tarihten sonra açılacak ilk döneme başvuru yapıp kayıt olabilir.

İş makinesi ehliyeti yaş sınırı 18 dir. 18 bittikten sonra 19 yaşından gün alındıktan sonra anca iş makinası ehliyeti için yaş şartını yerine getirmiş olup bu şekilde kayıt olabilir.

Beko loder ehliyeti kaç yaşında alınır; Bekoloder kepçe ehliyeti yaş sınırı da 18 olup 18 yaşın bittiği günün ertesi kayıt yaptırılabilir.

Forklift ehliyeti kaç yaşında alınır; Forklift ehliyeti için başvuru yaşı da 18 dir 19 yaşından gün alındığında forklift ehliyeti için başvuru yapılır.

Kule vinç ehliyeti kaç yaşında alınır; Kule vinç belgesi yaş sınırı 18 olup 19 dan gün alındıktan sonra ilk kule vinç ehliyeti kursu için kayıt olunabilir.

Ekskavatör ehliyeti kaç yaşında alınır; Ekskavatör ehliyeti başvuru için yine diğer iş makinaları operatör belgesi alımlarında olduğu gibi 18 yaşını bitirmeniz gerekir.

Mobil vinç ehliyeti kaç yaşında alınır; Mobil vinç ehliyeti almak için kursa kayıt yaptırmak için 18 yaş bitip 19 dan gün alma yaş sınırı vardır.

Sepetli vinç vinç ehliyeti kaç yaşında alınır; Sepetli vinç platform ehliyeti almak için kursa kayıt olduğunuz anda 18 bitip 19 dan gün alınmış olma şartı vardır.

Tavan vinci operatör ehliyeti kaç yaşında alınır; Tavan vinci operatör belgesi kursuna kayıt olabilmek için yaş şartı 18 bitip 19 dan gün almış olamak gerekir.

Manlift ehliyeti kaç yaşında alınır; Manlift ehliyeti personel yükseltici makaslı platform operatör belgesi ehliyeti içinde yaş şartı diğer operatör sertifika alımlarında olduğu gibi 18 bitirmiş olma şartı bulunmaktadır.

G sınıfı ehliyet kaç yaşında alınır; G sınıfı ehliyet Sürücü belgesi B sınıf ehliyet gibi 18 yaşından sonra alınabilir. 18 yaşını bitiren 19 yaşından gün alan sürücü adayı G ehliyet için başvuru yapabilir.

Yazar: admin