Esenyurt Forklift ehliyeti veren kurs

olcay-ismakinesi-kursu

         Forklift Ehliyeti Alınması zorunlumudur ? Yasal dayanağı nedir ?
          Forklift Operatörü olmak isteyen veya daha önceden bu mesleği yapanları eğitme ve sınav sonucunda sertifika verme yetkisi Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Ruhsatlı Özel İş Makineleri Kurslarına aittir.

Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı’nın izni olmadan eğitim kurumu açılamaz ve İş makineleri Kursları da Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Muhtelif Kurslar olarak İş ve İşlemlerimiz yapmaktayız Sürücü Kursları Operatörlük belgesi veremez  ancak bağımsız İş Makineleri Kursları bu eğitimleri ve sınavlar neticesinde sertifikaları vermeye yetkilidir.

Özel İş makineleri kursuna devam edip Forklift operatörü eğitimi alarak sürücü belgenize işletebileceğiniz tek belge İş Makinaları Kurslarından alınan Operatörlük Sertifikasıdır.

Örnek Forklift Operatör Belgesi

        Forklift Ehliyeti G sınıfı ehliyet nedir?
              Forklift türündeki iş makinesini trafikte, kapalı yada açık alanda sahada , şantiye , depo vb içinde yasal olarak kullanabilmeniz için gerekli sürücü belgesidir.

       Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Müfredatında Kaldırma – Yükleme – İstifleme ( Forklift ) İş Makinesi Operatörü Kurs Programı olarak geçer. Forklift kullanmanız için gerekli belge Forklift Operatör Ehliyeti dir. Detaylı Sorularınız için iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

Örnek G sınıfı Forklift Ehliyeti

Esenyurt forklift ehliyeti Kursu

Esenyurt a yakın forklift ehliyeti veren kursumuz İstanbul Güngören İlçesinde Güngören Emniyet Müdürlüğü yanında faaliyet göstermekte olup Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yetkilidir. Mesleki eğitim kurslarımız için Esenyurt ve civarı İş Makinası Forklift sertifikası, İş Makinesi vinç belgesi, İş Makinaları kule vinç operatörlük ehliyeti ,hiyap kamyon üstü vinç operatör ehliyeti ,İş Makineleri kazıcı yükleyici kepçe operatör belgesi ,jcb, beko loder operatörlük belgesi sertifikası istif istifleme dar koridor depolama teleskopik bomlu forklift Reach truck makineleri sepetli vinç teleskopik platform kazıma yükleme kaldırma ahtapot vinç monoray tek kiriş çift kiriş gezer köprü pergel portal köprülü zincirli elektrikli vinç alçak tavan vinci kato lastikli paletli ekskavatör operatör belgesi ehliyetleri vermeye yetkili ( ruhsat örneğimiz ) nadir kurslardan biridir.

Esenyurt forklift ehliyeti kursu iş makinesi operatörlük belgesi ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz..

Yazar: admin

Bir cevap yazın