Mesleki Eğitim

” Şimdi Meslek Sahibi Olmak Çok Kolay ”

İş Makineleri konusunda Mesleki eğitimlerimiz sürekli devam etmektedir, Bir mesleğiniz yok ise veya vasıfsız eleman iseniz, Şimdi tam yerindesiniz Bize ulaşarak günümüzün geçerli meslek dallarından olan İş makinaları Forklift, Vinç, ekskavatör, tavan vinci, Ekskavatör ve Kazıcı yükleyici makinelerinin birebir teorik ve uygulama eğitimlerine katılarak. Kısa sürede Operatör Belgeli Meslek sahibi olabilirsiniz.
Mesleki eğitimlerimize katılmak için gerekli şartlara sahipseniz ( bakınız operatör belgesi şartları ) bize ulaşın sizi meslek ve belge sahibi yapalım.

3 hafta da bir eğitim ve sınav programlarımız vardır 3 haftalık eğitim ve sınavdan sonra forklift, vinç, tavan vinci, ekskavatör veya kazıcı yükleyici operatörlük belgesi sahibi olun.

Eğitimlerimize katılabilmek için çok büyük maddi olarak bir bütçe ayırmanıza da gerek yok. Ama sonunda göreceksiniz ki almış olduğunuz eğitim ve belge sayesinde piyasada iş bulma imkanınız artacak vasıfsız bir eleman olmaktan çıkıp Belgeli bir meslek sahibi operatör olacaksınız…

Bize ulaşın belgeli meslek sahibi olun……

Yazar:

Bir cevap yazın