3 ve 4 Mart Forklift Ehliyeti Sınavı

Forklift Ehliyeti Sınavı ve diğer İş makineleri operatörlük belgesi sınavları Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 3 ve 4 Mart 2018 tarihinde Cumartesi ve Pazar günleri  YAPILDI.

3 ve 4 Mart 2018 İş Makineleri operatörlük sınavı Cumartesi ve pazar olmak üzere 2 gün şeklinde olacak ve Operatörlük kursu adaylarımız 2 aşamalı sınava tabi tutulacaktır.

Forklift Operatörlük sınavı nasıl yapılır, Forklift sınavı nerede olacak, Forklift sınavında kaç soru çıkıyor, Forklift sınavı nasıl yapılır diye merak ediyorsanız sayfamızı takip edin .

3 ve 4 Mart 2018 tarihinde Forklift belgesi sınavı ilk önce Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu okulda yazılı sınavı yapılacak olup aynı gün yazılı sınavdan başarılı olan adaylarımızı Arnavutköy İlçesi Çilingir Köyünde bulunan iş makineleri uygulama alanımıza götürerek uygulama sınavımız yapılacaktır.

3 ve 4 Mart 2018 Yazılı sınav başlama saati :09:00 ( kursta toplanma saatimiz 8 dir )
3 ve 4 Mart 2018 Uygulama Sınavı başlama saati : 12:00

   3 ve 4 Mart 2018 İş Makineleri Operatörlük belgesi yazılı sınavında 40 adet soru sorulacak olup başarılı olabilmek için en az 28 net alıp 70 alan aday başarılı sayılacaktır.

    3 ve 4 Mart 2018 İş Makineleri Operatörlük belgeleri uygulama sınavında ise

Forklift Ehliyeti Sınavına giren operatör adayları Eğitim aldıkları Kursumuza ait Forkliftler ile uygulama sınavına gireceklerdir.

 

3 ve 4 Mart 2018 İş Makinaları sınavı ertesi başarılı olan adayların Forklift Operatörlük belgeleri düzenlenip Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilir ve Forklift Operatörlük sertifikaları tarafımıza geldiğinde tarafınıza bilgi verilip alınması sağlanır.

3 ve 4 Mart 2018 Tarihli forklift sınavında Forklift belgesi kazananlara aşağıda örneği bulunan Milli Eğitimden Onaylı Forklift Sertifikası teslim edilir.

forklift belgesi, forklift ehliyeti, forklift ehliyeti nasıl alınır

3 ve 4 Mart 2018 tarihli Forklift operatörlük sınavında lastik tekerlekli Forklift sertifikası alan adaylarımız. Forklift Operatör belgelerini G sınıfı ehliyet olarak emniyette işletmek isterlerseniz yapacağınızı masraf ve alacağınız ehliyetin G sınıfı sürücü belgesi kodunu merak ediyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız.

Forklift Ehliyeti G sınıfı ehliyet kodu

3 ve 4 Mart 2018 tarihinde yapılan forklift ehliyeti sınavının fotoğrafları

 

Yazar: admin

Bir cevap yazın